Korralduslikel põhjustel lükkub teatrikontsert edasi. Uus kontserdi toimumisaeg on 19. mai, kehtivad samad piletid ja kohad. Kui uuel kuupäeval pole võimalik kontserdile tulla, ostetakse piletid tagasi 26. veebruarini. Tagasiostu info leiad siit.

 

Tallinna Linnateater jätkab hooaja 2020/2021 Teatrikontsertidega ja järgmisena astub sel puhul meie Hobuveskis publiku ette Mari Jürjens, tuntud näitleja ja laulja, kes on oma soojade intiimsete esinemistega jätnud sügava jälje nii mõnegi muusikasõbra hinge.

 

Näitlejana on Mari publikule tuttav ennekõike töödega von Krahli teatris. Kuid muusikuna on Mari juba kümme aastat otsinud täiesti oma joont ja jaganud nende otsingute tulemusi kuulajatega seni kokku neljal stuudioalbumil. Neist värskeim ilmus 10. oktoobril 2020 pealkirjaga “Omaenese ilus ja veas”, kus Mari jätkab teed folgiliku laulukirjutajana ja pakub oma sõnadega igaühele omal moel mõtteainest ning äratundmist.

 

Kontsert toimub sündmuse ajal kehtivate tingimuste järgi. Teatrikontsertidele müüdavad piletid on nummerdatud istekohtadega.

 

Kuula Mari Jürjensi viimase albumi lugu “Süü” Soundcloudist:

Esineb:
Mari Jürjens

Projektijuht:
Oliver Berg

Asukoht:
Hobuveski

Toimumisaeg:
19. mai kell 19

Pilet:
18 eurot, sooduspilet 13 eurot