1. detsembril esitleb Linnateatri Teatrikontserdi sarjas oma teist albumit „Müha“ ansambel Rubundi.

Rubundi on 2015. aastal sündinud koosseis, mis põhineb Liisa Tetsmanni autoriloomel, kes kirjutab ansambli tekstid ja muusika. Lisaks muusikale armastab Liisa samavõrd ka teatrit. Varane teatrihuvi, mis tekkis Draamateatris töötava ema kõrvalt, on viinud Liisa nii noores eas rekvisiitorina muusika- ja suvelavastusi abistama kui ka 2009. aastal Renate Keerdi tantsustuudiosse Dreek, mille koosseisus on Liisa etendajana kaasa löönud viies Keerdi lavastuses: „Pung“, „Pure mind“, „Põletatud väljade hurmaa“, „Tahe“ ja „Lävi“. 2018. aastal liitus Liisa ka Linnateatri perega, kus ta töötab rekvisiitorina.

Rubundi liikmed kirjeldavad oma loomingut kui värvikat segu emotsionaalsest eneseirooniast, meloodilistest kiiksudest, videvikuromantikast ning öisest inspiratsioonist. Rubundi debüütalbum „Mõttemets“ ilmus 2019. aastal, teine album „Müha“ tänavu 10. novembril. „Müha“ meelitab kuulaja endaga meelesoppidesse, kuhu sattumiseks tuleb kiirelt peatänavalt maha astuda, niiskele rohule külitada ja lasta meeltel segamatult rännata inimeseks olemise võluvas rägastikus. Loe Maian Kärmase plaadi arvustust ERRist.

Laval musitseerivad laulja ja kitarrist Liisa Tetsmann, kontrabassist Martin-Eero Kõressaar, trummar Indrek Tetsmann, kitarrist Grigori Rõžuk ja taustalauljad Helen Kannus ja Keidi Vatter.

 

Kuula Rubundi albumit “Mõttemets”:

Esineb:
Rubundi

Projektijuht:
Markus Helmut Ilves

Asukoht:
Hobuveski

Toimumisaeg:
1. detsember kell 19

Pilet:
18 eurot, sooduspilet 13 eurot